پاداش مشارکت در سایت پوشاک استانبول

به اطلاع همراهان همیشگی و عزیز پوشاک استانبول می رسانیم که شما می توانید از طریق مشارکت و حضور در سایت، پول بدست بیاورید و موجودی کیف پول خود را افزایش دهید تا در خریدهای خود بتوانید از آن مبالغ پاداش استفاده و خرج کنید.

برای استفاده از این امکانات و مشارکت در سایت پوشاک استانبول ابتدا می بایست در سایت ثبت نام کنید تا بتوانید از طریق این لینک به صفحه کیف پول خود در سایت مراجعه کنید و موجودی کیف پول خود را مشاهده کنید.

روش های مشارکت و دریافت پاداش در سایت پوشاک استانبول به شرح زیر می باشد:

  • ثبت نام: با ثبت نام در سایت پوشاک استانبول مبلغ 15000 تومان بصورت آنی به کیف پول شما واریز خواهد شد.
  • بازدید روزانه: به ازای بازدید از سایت در هر 24 ساعت مبلغ 200 تومان بصورت آنی به کیف پول شما واریز خواهد شد، بنابراین پیشنهاد میکنیم هر روز به سایت پوشاک استانبول سر بزنید تا مبلغ دویست تومان را دریافت کنید.
  • پاداش خرید: در صورتیکه خریدی از سایت پوشاک استانبول انجام دهید بلافاصله بعد از نهایی شدن خرید 5% مبلغ فاکتور که پرداخت کردید به موجودی کیف پول شما واریز خواهد شد تا در خریدهای بعدی از آن استفاده کنید.

نحوه استفاده از موجودی کیف پول:

سوالی که بسیار زیاد برای کاربران پیش آمده است این بوده که چطور می توانند این موجودی که از پاداش هایشان بدست آورده اند را استفاده و خرج کنند؟

طبق تصمیم مدیریت محترم مجموعه پوشاک استانبول هیچگونه محدودیتی در جهت استفاده از موجودی کاربران وجود ندارد و برای خریدهای تان ابتدا میزان موجودی کیف پول از فاکتور کسر می شود، سپس الباقی مبلغ فاکتور را پرداخت میکنید. در تصویر زیر این موضوع به روشنی نمایش داده شده است.

kasr az mojodi

توجه مهم:

مبالغی که از طریق روش های بالا بدست میاورید و به موجودی کیف پول شما واریز می شود یک نوع هدیه و پاداش غیر نقدی یا به عبارت دیگر یک نوع کمک هزینه خرید محسوب می شود که شما برای خریدهایتان می توانید از آن استفاده کنید و به هیچ عنوان و تحت هیچ شرایطی این مبالغ بصورت نقدی به حساب شما واریز نخواهد شد.

در صورتیکه سوالی داشته باشید می توانید از طریق صفحه تماس با ما از کارشناسان ما بپرسید.