پاداش مشارکت در سایت پوشاک استانبول

به اطلاع همراهان همیشگی و عزیز پوشاک استانبول می رسانیم که شما می توانید از طریق مشارکت و حضور در سایت، پول بدست بیاورید و موجودی کیف پول خود را افزایش دهید تا در خریدهای خود بتوانید از آن مبالغ پاداش استفاده و خرج کنید.

برای استفاده از این امکانات و مشارکت در سایت پوشاک استانبول ابتدا می بایست در سایت ثبت نام کنید تا بتوانید از طریق این لینک به صفحه کیف پول خود در سایت مراجعه کنید و موجودی کیف پول خود را مشاهده کنید.

روش های مشارکت و دریافت پاداش در سایت پوشاک استانبول به شرح زیر می باشد:

  • ثبت نام: با ثبت نام در سایت پوشاک استانبول مبلغ 15000 تومان بصورت آنی به کیف پول شما واریز خواهد شد.
  • بازدید روزانه: به ازای بازدید از سایت در هر 24 ساعت مبلغ 1000 تومان بصورت آنی به کیف پول شما واریز خواهد شد، بنابراین پیشنهاد میکنیم هر روز به سایت پوشاک استانبول سر بزنید تا مبلغ هزار تومان را دریافت کنید.
  • ارسال کامنت: با مشاهده محصولات موجود در سایت و ارسال کامنت می توانید کسب درآمد کنید، در حال حاضر به ازای هر کامنت مبلغ 200 تومان به کیف پول شما واریز خواهد شد. توجه بفرمایید مبلغ ذکر شده بعد از تایید کامنت ها توسط مدیر سایت واریز خواهد شد و موجودی کیف پول شما افزایش داده خواهد شد.
  • پاداش خرید: در صورتیکه خریدی از سایت پوشاک استانبول انجام دهید بلافاصله بعد از نهایی شدن خرید 5% مبلغ فاکتور که پرداخت کردید به موجودی کیف پول شما واریز خواهد شد تا در خریدهای بعدی از آن استفاده کنید.
  • معرفی به دیگران: بعد از اینکه در سایت پوشاک استانبول ثبت نام می کنید از طریق این لینک وارد بخش مربوط به ارجاعات می شوید و لینک اختصاصی خود را می توانید مشاهده کنید، با ارسال این لینک برای دوستانتان و همچنین به اشتراک گذاری این لینک از طریق اینستاگرام و سایر شبکه های اجتماعی به سادگی می توانید موجودی کیف پول خود را افزایش دهید، اگر فردی روی لینک مورد نظر کلیک کند مبلغ 500 تومان و اگر در سایت ثبت نام کند مبلغ 2000 تومان به موجودی کیف پول شما اضافه خواهد شد و در واقع هر یک از دوستان و آشنایان شما که با کلیک روی لینکی که شما براش فرستادید در سایت ثبت نام کند در مجموع مبلغ 2500 تومان بصورت آنی برای شما واریز می شود.

توجه: در بخش معرفی به دیگران در هفته شما فقط می توانید به 30 نفر سایت را معرفی کنید تا از سایت بازدید کنند و بصورت نامحدود این امکان وجود ندارد به عبارت ساده تر شما هفته ای 15هزار تومان از این طریق می توانید پاداش بگیرید، ولی از طریق لینک ارجاع یا همان لینک دریافت پورسانت اختصاصی شما بصورت نامحدود افراد می توانند در سایت ثبت نام کنند و به ازای هر نفر شما 2000تومان پاداش خواهید گرفت یعنی اگر در یک هفته شما سایت را به 50نفر معرفی کنید از سایت بازدید کنند و همه این 50 نفر در سایت ثبت نام کنند شما 15 هزار تومان برای بازدید و 100 هزار تومان برای ثبت نام آنها در سایت دریافت میکنید مجموعا 115 هزار تومان کیف پول شما شارژ می شود.

توجه: افرادی که از سایت یا وبلاگ شخصی خودشون برای ارجاع و کسب درآمد استفاده میکنند و در هفته توانایی معرفی سایت به بیش از 30 نفر را دارند می بایست آدرس سایت را برای پشتیبان سایت ارسال کنند.

در تصویر زیر محل مشاهده لینک ارجاع شما با رنگ قرمز مشخص شده است.

erjaat

  • پاداش شارژ دستی: در صورتیکه موجودی کیف پول خود را قبل از خرید بصورت دستی از اینجا شارژ کنید 5% بیشتر شارژ خواهید شد، یعنی اگر مبلغ 300 هزار تومان موجودی کیف پول خود را افزایش دهید مبلغ 315 هزار تومان شارژ خواهید شد.

نحوه استفاده از موجودی کیف پول:

سوالی که بسیار زیاد برای کاربران پیش آمده است این بوده که چطور می توانند این موجودی که از پاداش هایشان بدست آورده اند را استفاده و خرج کنند؟

طبق تصمیم مدیریت محترم مجموعه پوشاک استانبول هیچگونه محدودیتی در جهت استفاده از موجودی کاربران وجود ندارد و برای خریدهای تان ابتدا میزان موجودی کیف پول از فاکتور کسر می شود، سپس الباقی مبلغ فاکتور را پرداخت میکنید. در تصویر زیر این موضوع به روشنی نمایش داده شده است.

kasr az mojodi

توجه مهم:

مبالغی که از طریق روش های بالا بدست میاورید و به موجودی کیف پول شما واریز می شود یک نوع هدیه و پاداش غیر نقدی یا به عبارت دیگر یک نوع کمک هزینه خرید محسوب می شود که شما برای خریدهایتان می توانید از آن استفاده کنید و به هیچ عنوان و تحت هیچ شرایطی این مبالغ بصورت نقدی به حساب شما واریز نخواهد شد.

در صورتیکه سوالی داشته باشید می توانید از طریق صفحه تماس با ما از کارشناسان ما بپرسید.