Poshak Istanbul

خریدی بصرفه و تمام نشدنی در پوشاک استانبول

درباره پوشاک استانبول

ظهور پدیده‌ای به نام اینترنت روش‌های خرید و فروش کالا را به کلی دگرگون کرده است، منافع موجود در خرید اینترنتی هر روز تعداد بیشتری از مردم را به تجربه آن و ایجاد تغییر در الگوهای متداول خرید ترغیب می‏‌کند. امروز دیگر افراد این روش خرید را بیشتر منطبق بر شرایط زندگی مدرن می‏‏‏‌بینند. ویژگی‏‏‏‌ها و طبیعت خرید اینترنتی با روحیات و نیازهای رو به رشد ما هماهنگ‏‏‌تر شده است.

امروزه بهای اوقات فراغت ما با وجود مشغله‏‌های روزانه بسیار گرانبها‌تر شده است. همه ما برای این اوقات برنامه ریزی فشرده‏‌تری داریم. دیگر صرف زمان‌هایی نسبتا طولانی در فعالیت‏‌های نه‌چندان با اهمیت مانند خرید و سفرهای شهری برای بسیاری از انسان‌ها اولویت خود را از دست داده است.

هوشمندی انسان‌ها، آنها را مجاب می‏‌کند که با تغییر در الگوهای قدیمی و نا‏کارآمد زندگی، هوشمندانه‏‌تر و امروزی‏‌تر زندگی کنند.

فروشگاه اینترنتی پوشاک

صرف اوقات فراغت برای تفریح، آموزش، ورزش، لذت بردن از علایق شخصی و رفع خستگی‏‏‌های روزانه اولویت بیشتری نسبت به فعالیت‌‏‏‏های وقت‌گیر و در عین حال کم اهمیت‏‏‏‌تر مانند خرید کردن دارند.

امروز دیگر برای بیشتر نیازهای روزمره راه‏ حل‏‏‏‌های جدیدتری وجود دارد، از جمله برای انتخاب و خرید کالا. دیگر کمتر کسی برای خرید کالا، بدون تحقیق و بررسی دقیق اقدام می‏‌کند.

مشتریان پیشاپیش و قبل از خرید از حق انتخاب گسترده خود و اطلاعات موجود نهایت استفاده را می‏‌برند. مشتری در دنیای امروز حق انتخاب بیشتری را طلب می‏‌کند و مایل است دقیق‏‌تر و با قطعیت بیشتری انتخاب کند. زندگی امروزی بی‏‌گمان خرید به رو‏‌ش‌های نو‏تر، هوشمندانه‏‌تر و البته لذت‏‏ بخش‏‌تری را می‏‌طلبد.

از همین روست که هر روز به تعداد استفاده‏ کنندگان سرویس‌های اینترنتی و مشتریان فروشگاه‏‏‌‏های اینترنتی افزوده می‌‏‏شود.

درباره پوشاک استانبول بیشتر ببینید…

پیج اینستاگرام پوشاک استانبول را دنبال کنید.

فروشگاه اینترنتی پوشاک استانبول، بررسی، انتخاب و خرید آنلاین

مجموعۀ پوشاک استانبول فعالیت خود را از سال 1382 با تولید انواع پوشاک در کشور آغاز نمود. اکنون با راه‌اندازی فروشگاه آنلاین در نظر داریم کالاهای خود را بصورت مستقیم و با تخفیف‌های استثنایی و قیمت‌های بسیار مناسب در اختیار خریداران محترم قرار دهیم.

“اصل بودن کالا” ، “ارسال رایگان و سریع” ، “گارانتی بازگشت” و “مشاوره تخصصی” از ویژگی‌های مهم پوشاک استانبول می‌باشد که تمام سعی خود را کرده‌ایم تا به آن پایبند باشیم.

در مجموعۀ پوشاک استانبول سعی بر آن داریم تا روزانه بر تعداد محصولات و تنوع آن بیفزاییم که بتوانیم نیاز همه‌ی افراد جامعه با هر میزان قدرت خرید و هر نوع سلیقه را در خرید محصولات گروه پوشاک و اکسسوری مرتفع کنیم.

کلیه فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می‌باشد.

پوشاک استانبول

پوشاک استانبول بعد از چندین سال فعالیت در حوزه پخش پوشاک، با تحقیقاتی که توسط تیم تحقیق و توسعه مجموعه انجام گرفت متوجه شدیم درصد بالایی از افراد جامعه، پلاس سایز (سایزبزرگ) هستند که در خرید لباس مشکلات بسیار زیادی دارند، بنابراین لاین واردات سایز بزرگ را به مجموعه اضافه کردیم و همچنین به صورت مستمر به بررسی بازار و نیاز مشتریان پرداختیم.

در این هنگام متوجه شدیم الگوی اندامی خانمهای کشور ایران با کشور ترکیه متفاوت است و تصمیم به تولید پوشاک سایز بزرگ همگام با بروزترین متد دنیا در کنار واردات گرفته شد.

سپس بعد از اندک زمانی پی بردیم کالاهایی که به صورت عمده بین فروشگاه دارها پخش می شود به علت خاص بودن از لحاظ سایز و کیفیت با قیمت های بالایی فروخته می شود بنابراین لاین فروش مستقیم خود را راه اندازی کردیم.

شعب بسیاری علی الخصوص در شمال کشور راه اندازی نمودیم و اینک با افتتاح سایت فروشگاهی آنلاین برآن هستیم تا کالاهای خود را با حذف تمامی واسطه ها در قالب تخفیفات ارزنده و با قیمت های بسیار استثنایی در اختیار مشتریان و خریداران محترم قرار دهیم.