کسب درآمد از سایت پوشاک استانبول

به اطلاع همراهان همیشگی و عزیز پوشاک استانبول می رسانیم که شما می توانید از طریق مشارکت و حضور در سایت، کسب درآمد کنید و موجودی کیف پول خود را افزایش دهید تا در خریدهای خود بتوانید از آن استفاده و خرج کنید.

برای کسب درآمد از سایت پوشاک استانبول ابتدا می بایست در سایت ثبت نام کنید تا بتوانید از طریق این لینک به صفحه کیف پول خود در سایت مراجعه کنید و موجودی کیف پول خود را مشاهده کنید.

روش های کسب درآمد از طریق سایت پوشاک استانبول به شرح زیر می باشد:

  • ثبت نام: با ثبت نام در سایت پوشاک استانبول مبلغ 15000 تومان بصورت آنی به کیف پول شما واریز خواهد شد.
  • بازدید روزانه: به ازای بازدید از سایت در هر 24 ساعت مبلغ 1000 تومان بصورت آنی به کیف پول شما واریز خواهد شد، بنابراین پیشنهاد میکنیم هر روز به سایت پوشاک استانبول سر بزنید تا مبلغ هزار تومان را دریافت کنید.
  • ارسال کامنت: با مشاهده محصولات موجود در سایت و ارسال کامنت می توانید کسب درآمد کنید، در حال حاضر به ازای هر کامنت مبلغ 200 تومان به کیف پول شما واریز خواهد شد. توجه بفرمایید مبلغ ذکر شده بعد از تایید کامنت ها توسط مدیر سایت واریز خواهد شد و موجودی کیف پول شما افزایش داده خواهد شد.
  • پاداش خرید: در صورتیکه خریدی از سایت پوشاک استانبول انجام دهید بلافاصله بعد از نهایی شدن خرید 5% مبلغ فاکتور که پرداخت کردید به موجودی کیف پول شما واریز خواهد شد تا در خریدهای بعدی از آن استفاده کنید.
  • معرفی به دیگران: بعد از اینکه در سایت پوشاک استانبول ثبت نام می کنید از طریق این لینک وارد بخش مربوط به ارجاعات می شوید و لینک اختصاصی خود را می توانید مشاهده کنید، با ارسال این لینک برای دوستانتان و همچنین به اشتراک گذاری این لینک از طریق اینستاگرام و سایر شبکه های اجتماعی به سادگی می توانید موجودی کیف پول خود را افزایش دهید، اگر فردی روی لینک مورد نظر کلیک کنید مبلغ 500 تومان و اگر در سایت ثبت نام کند مبلغ 2000 تومان به موجودی کیف پول شما اضافه خواهد شد و در واقع هر یک از دوستان و آشنایان شما که با کلیک روی لینکی که شما براش فرستادید در سایت ثبت نام کند در مجموع مبلغ 2500 تومان بصورت آنی برای شما واریز می شود. در تصویر زیر محل مشاهده لینک ارجاع شما با رنگ قرمز مشخص شده است.

erjaat

  • پاداش شارژ دستی: در صورتیکه موجودی کیف پول خود را قبل از خرید بصورت دستی از اینجا شارژ کنید 5% بیشتر شارژ خواهید شد، یعنی اگر مبلغ 300 هزار تومان موجودی کیف پول خود را افزایش دهید مبلغ 315 هزار تومان شارژ خواهید شد.

نحوه استفاده از موجودی کیف پول:

سوالی که بسیار زیاد برای کاربران پیش آمده است این بوده که چطور می توانند این موجودی از کسب درآمد را استفاده و خرج کنند؟

طبق تصمیم مدیریت محترم مجموعه پوشاک استانبول هیچگونه محدودیتی در جهت استفاده از موجودی کاربران وجود ندارد و برای خریدهای تان ابتدا میزان موجودی کیف پول از فاکتور کسر می شود، سپس الباقی مبلغ فاکتور را پرداخت میکنید. در تصویر زیر این موضوع به روشنی نمایش داده شده است.

kasr az mojodi

توجه مهم:

مبالغی که از طریق روش های بالا کسب درآمد میکنید و به موجودی کیف پول شما واریز می شود یک نوع هدیه و پاداش غیر نقدی یا به عبارت دیگر یک نوع بن تخفیف محسوب می شود که شما برای خریدهایتان می توانید از آن استفاده کنید و به هیچ عنوان و تحت هیچ شرایطی این مبالغ بصورت نقدی به حساب شما واریز نخواهد شد.

مسابقه بزرگ یک میلیون تومانی پوشاک استانبول آغاز شد!

تا تاریخ 13 آبان ماه 1399 مصادف با ولادت حضرت رسول اکرم علیه السلام مهلت دارید تا موجودی کیف پول خود را از طریق 5 روش ابتدایی فوق افزایش دهید تا بدون قرعه کشی برنده یک میلیون تومان وجه نقد شوید.

هدف از اجرای این مسابقه به اشتراک گذاری حال خوب با هموطنان عزیزمان خواهد بود و قرار نیست شما برای شرکت در این مسابقه هزینه ای پرداخت کنید و فقط کافیست سایت پوشاک استانبول را از طریق لینک مربوط به خودتان که در مطالب بالاتر با تصویر توضیح داده شده است را برای دوستانتان ارسال کنید تا در سایت ثبت نام کنند و یا از هر روشی که شما می توانید دوستان و آشنایانتان را وارد سایت کنید و از آنها بخواهید تا در سایت ثبت نام کنند تا در ازای آن موجودی کیف پول شما افزایش پیدا کند.

شرایط و مقررات شرکت در مسابقه:

  • استفاده از روش 6 که افزایش موجودی بصورت دستی است باعث حذف شما از مسابقه خواهد شد.
  • هرگونه تقلب جهت افزایش موجودی با استفاده از اکانت های جعلی و فیک به سادگی توسط تیم فنی پوشاک استانبول شناسایی می شود و ضمن غیرفعال شدن حساب کاربری تان، نام شما نیز از مسابقه حذف خواهد شد.
  • این مسابقه بدون قرعه کشی بوده و تمام دوستانی که با تلاش و پیگیری هایشان بتوانند از طریق 5 روش ابتدایی فوق، موجودی خود را به یک میلیون برسانند معادل موجودی خود پول نقد دریافت خواهند کرد و بدیهی است بعد از واریز مبلغ به حساب بانکی، از موجودی کیف پول شما این مبلغ کسر خواهد شد.
  • بعد از اتمام زمان شرکت در مسابقه دوستانی که موجودی کیف پول آنها به حداقل یک میلیون تومان نرسیده باشد نمی توانند موجودی خود را بصورت نقدی دریافت کنند و فقط می توانند با موجودی کیف پول خود از محصولات در سایت خرید کنند.

اعلام برندگان و واریز جوایز در تاریخ 13 آبان 1399 از طریق صفحه اینستاگرام پوشاک استانبول

در صورتیکه سوالی داشته باشید می توانید از طریق صفحه تماس با ما از کارشناسان ما بپرسید تا با اطمینان و اطلاعات بیشتری در مسابقه شرکت کنید.